Showbiz

Për Arbanën sot nuk është thjesht “Shën Valentini”!

Për Arbanën sot nuk është thjesht “Shën Valentini”!
14 shkurt 2018 • 13 : 41

Ndonëse dita e sotme përkon me ditën e të dashuruave për moderatoren Arbana Osmani ka një domethënie më shumë.

E ëma e saj në ditën e sotme feston ditëlindjen dhe Arbana nuk mund të mos publikonte një foto me të. 

"Gëzuar ditëlindjen shpirti im,"-shkruan Arbana.

Nga kjo foto shohim se nënë e bijë ngjajnë shumë me njëra-tjetrën dhe gjithashtu transmetojnë mjaft dashuri.

Image

 

© zëri.info