Showbiz

Këta janë 'vjehrri dhe vjehrra' e Elvana Gjatës?

Këta janë 'vjehrri dhe vjehrra' e Elvana Gjatës?
10 shkurt 2018 • 17 : 33

Kohët e fundit këngëtarja Elvana Gjata është komentuar pafund edhe për shkak të koncertit privat që zhvilloi në datë 3 shkurt në Tiranë.

Por përveç këngëve të reja dhe bashkëpunimit me Pirron Çakon në atë koncert kanë rënë në sy edhe prania e 'vjehrrit dhe vjehrrës' së Elvanës. 

Sipas Panorama Plus i fejuari i këngëtares nuk ishte i pranishëm, por prindërit e tij po. I ati i të fejuarit të këngëtares është biznesmen i njohur ndërtimi në Tiranë.

Image

© zëri.info