Showbiz

Këngëtari i famshëm ka ditëlindjen! Kujton kohën kur ishte 1 vjeç

Këngëtari i famshëm ka ditëlindjen! Kujton kohën kur ishte 1 vjeç
12 janar 2018 • 09 : 17

Zayn Malik është një nga këngëtarët më të dashur, por edhe më të famshëm e të pëlqyer të momentit. Ai sot ka ditëlindjen dhe mbush 25 vjet, shkruan Indeksonline.

Zayn ka postuar në rrjetin e tij social Instagram një fotografi nga fëmijria e tij, ku tregon kohën kur kishte 1 vjet.

Sigurisht duke qenë i dashuri i supermodeles Gigi Hadid dhe një mashkull mjaftë i pashëm, ai ka marrë edhe një numër të madh urimesh nga fansat e tij të shumtë.

© zëri.info