Showbiz

Ja në cilin vend po i kalojnë pushimet Mihrija dhe Naimi

Ja në cilin vend po i kalojnë pushimet Mihrija dhe Naimi
11 janar 2018 • 13 : 39

Këngëtarja e mirënjohur, Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj, këngëtari dhe moderatori Naim Abazi janë duke kaluar pushimet e tyre dimërore, transmeton Zeri.info

Ata për një kohë të shkurt i kanë lënë anash angazhimet e tyre dhe janë duke i kaluar pushimet në Çeki .

Mihrija nuk ka hezituar që të publikon disa fotografi nga sheshi i Pragës, ku shihet së bashku me Naimin dhe duket se po i'a kalojnë për mrekulli./ZERI

Image
Image
Image

© zëri.info