Showbiz

Noizy ofendon rëndë Rihanen

Noizy ofendon rëndë Rihanen
07 dhjetor 2017 • 15 : 22

Noizy nuk ka të ndalur sa i përket komenteve për Rihanen, ai më parë kishte quajtur ‘Nuse’, këngëtaren e famshme, transmeton Zeri.info.

Rihana ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, ku ekspozonte këmbët e saja me çorapet Gucci Resort me vlerë prej 1,300 dollarë. Ndërkaq, Noizy duket të mos i ketë pëlqyer ky kombinim i saj dhe e ka komentuar ‘katunare e dreqit’./ZERI

Image

 

© zëri.info