Showbiz

Angelina Jolie si ‘skelet’.. Kaq të dobët nuk e keni parë (Foto)

Angelina Jolie si ‘skelet’.. Kaq të dobët nuk e keni parë (Foto)
07 dhjetor 2017 • 13 : 24

Angelina Jolie ka pësuar një humbje drastike në peshë dhe kjo mund të vërehet fare lehtë në fotografi dhe paraqitet e saj të fundit, shkruan Indeksonline.

Së fundi po qarkullon një fotografi në internet në të cilën shihet Angelina teksa pozon para aparatit fotografik ndonëse po duket shumë e dobët dhe aspak në formë.

[Image result for angelina jolie]

Sikleti i saj nuk të vërehet fare lehtë e sidomos të pjesa e krahëve kurse thuhet se Angelina e ka përjetuar shumë rënd ndarjen me Brad Pit.

[Image result for angelina jolie family]

Ndryshe, Angelina në një intervistë ka treguar se vuan nga anoreksia kurse ajo ka vetëm 45 kg./Indeksonline/

Image result for angelina jolie family

© zëri.info