Showbiz

Ja sa kushtojnë vetëm çorapet e Rihanës

Ja sa kushtojnë vetëm çorapet e Rihanës
07 dhjetor 2017 • 12 : 29

Rihana lë përshtypje çfarë do që bënë, të gjithë e kthejnë kokën pas saj, transmeton Zeri.info.

 Ajo ka publikuar së fundmi një foto ku reklamon çorapet e saja Gucci Resort, me vlerën prej 1, 300 dollarë.

Këngëtarja, 29 vjeç, kishte veshur një fustan të zi të shkurtër pas trupit dhe një xhup. Por ato që ranë në sy ishin çorapet e gjata me gurë të shndritshëm./ZERIImage

 

© zëri.info