Showbiz

Deputetja Duda Balje shfaqet elegante me fustan, ja sa bukur duket

Deputetja Duda Balje shfaqet elegante me fustan, ja sa bukur duket
06 dhjetor 2017 • 18 : 05

Cilësohet njëra ndër deputetet më të bukura dhe tërheqëse.

Bëhet fjalë për Duda Balje, e cila komentohet më shumë për fizikun sesa punën që bën.

Ajo në çdo paraqitje të saj padyshim që merr gjithë vëmendjen me veshjet e saj.

E në këto imazhe Duda na befason me pamjen e cila duket mjaft e re dhe e bukur.

Deputetja 40-vjeçare shkëlqen në çdo pozë të saj, e cila vazhdimisht sjell befasira tek publiku.

Image

Image

Image

Image

 

© zëri.info