Showbiz

Çfarë po ndodh me çiftin, Marina e heqë mbiemrin e Getit?

Çfarë po ndodh me çiftin, Marina e heqë mbiemrin e Getit?
05 dhjetor 2017 • 11 : 06

Moderatorja dhe prezantuesja, Marina Vjollca këtë verë që lamë pas i dha fund beqarisë. Ajo dhe lideri i grupit ‘’Babastars’’ Getoar Selimi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

E, siç e do zakoni gruaja merrë mbiemrin e bashkëshortit poashtu edhe Marina.Bukuroshja javë më parë përbri mbiemrit të vajzërisë kishte shtuar edhe mbiemrin e bashkëshortit, Selimi, shkruan Sovrani.info Marina Vjollca- Selimi, kështu figuronte deri pak kohësh emri dhe mbiemri i saj por jo më.

Vallë çfarë e ka shtyer Marinën ta ndërmerr këtë veprim?

Image

 

© zëri.info