Showbiz

Beyonce merr dhuratën për pushime si 'këngëtarja më e paguar'

Beyonce merr dhuratën për pushime si 'këngëtarja më e paguar'
24 nëntor 2017 • 17 : 52

Beyoncé po futet në shpirtin e pushimeve si femra më e paguar në muzikë, transmeton Zeri.info

Ylli Beyonce u quajt gruaja më e paguar në muzikë nga Forbes, duke mposhtur Adele dhe Taylor Swift duke fituar 105 milionë dollarë nga albumi i saj "Lemonade" dhe turneu i saj "Formation"./ZERI

© zëri.info