Showbiz

Ditlindja e Alban Hoxhës, nuk mungon Çiljeta

Ditlindja e Alban Hoxhës, nuk mungon Çiljeta
24 nëntor 2017 • 16 : 13

Portieri i FC Partizanit, Alban Hoxha ka festuar mbrëmjen e kaluar 30 vjetorin e lindjes së tij. Në ditëlindjen e tij erdhën shumë miq të portierit, por, nuk mungoi as këngëtarja e njohur Çiljeta.

Edhe pse në kohën e fundit është përfolur shumë lidhja e midis tyre, Çiljeta është shfaqur edhe në ditëlindjen e Albanit me mjaft elegancë.

Çiljeta dhe Albani duket se më nuk po fshehin asgjë gjithçka është e hapur tek ta.

Image

 

© zëri.info