Showbiz

Rita i lë rrobat e banjës në shtëpi, shkëlqen në BAMBI Awards 2017

Rita i lë rrobat e banjës në shtëpi, shkëlqen në BAMBI Awards 2017
17 nëntor 2017 • 19 : 15

Ajo na la pa fjalë të dielën, kur u paraqit në MTV EMA, me rroba banjo, përcjellë GazetaBlic.

Por Rita Ora, 26 vjeçe, me siguri që e shtoi edhe më shumë magjinë, kur ajo mbërriti në ceremoninë e çmimeve BAMBI në Berlin të Gjermanisë, e veshur me një fustan të thjeshtë me penda, gjysmë i tejdukshëm.

Image

Ajo u bë bashkë me Diane Kruger, 41 vjeçare, e cila dhe një paraqitje të shkurtër të dantellës së saj të dendur në një byrynxhyk të dy pjesshëm, shkruan DailyMail.

Image

Rita kohët e fundit zbuloi tek “The Sun” se ajo mund të ndjekë hapat e Taylor Swift dhe burimin e frymëzimit nga dashamirët e saj për materialin e ri muzikor.

Image

Ajo zbuloi: ‘Albumi është i frymëzuar nga disa. Ka pak rrymë inspirimi edhe nga bisedat që kam pasur me ish të dashurit, dhe dashnorët kësaj kohe.

Image

‘Është si një kapitull i ri shkaku i asaj se, për të qenë e sinqertë, gjithçka me muzikën time ishte më me ndikim sesa çdo lidhje dashurie.

‘Aty kishte një zhgënjim dhe pasion të pastër, që në të vërtetë është thelbi i këtij incizimi,’ përfundoi ajo.

Duke folur për paraqitjen e saj tek MTV EMA, për Holywood Reporter , Rita me entuziazëm tha: ‘Jam aq e emocionuar për atë se do ta pres MTV EMA në qytetin tim.

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

© zëri.info