Showbiz

Dua Lipa konfirmon projektin e ri "IDGAF"

Dua Lipa konfirmon projektin e ri
17 nëntor 2017 • 10 : 54

Këngëtarja e famshme botërore, Dua Lipa pas suksesit të madh në “MTV EMA” me këngën “New Rules”, ajo  së fundmi ka konfirmuar se në vitin 2018 do të vije me album të ri i titulluar “IDGAF”, transmeton zeri.info

Duke folur në një emision brazilian, Dua ka konfirmuar lajmin e ri për realizimin e albumit në vitin e ardhshëm."Unë sigurisht që nuk dua të jap shumë larg këtë video, por natyrisht që jam shumë e emocionuar për këtë”, është shprehur Lipa.

Dua gjithashtu diskutoj për punën me Chris Martin dhe se fundi pritet edhe një hit tjetër me këngëtarin brazilian Anitta./ZERI

       

© zëri.info