Showbiz

5 momentet kur Kaltrina Selimi shfaqet shumë joshëse

5 momentet kur Kaltrina Selimi shfaqet shumë joshëse
17 nëntor 2017 • 10 : 12

Kaltrina Selimi ka kohë që është larguar disi nga skena dhe nuk ka ardhur me projekte të reja, ajo është ndër këngëtarët më të dashura nga publiku, shkrua GazetaBlic.

E tillë u bë që kur u paraqit me grupin “Hana Band”, ku edhe fitoi famë të madhe.

Edhe pse nuk ka sjellur projekte muzikore Kaltrina është bërë shumë aktive në rrjetin social “Instagram” ku po publikon fotografi të shumta edhe po pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar një fotografi ku ka të veshur një fustan me lloj lloj ngjyrash edhe po mahnit të gjithë me pamjen e saj, por ne ju sjellim 5 fotot ku Kaltrina shfaqet shumë joshëse.

Më poshtë mund të shikoni fotografin

Image
Image
Image
Image

© zëri.info