Showbiz

Kështu se keni parë kurrë Dhuratën

Kështu se keni parë kurrë Dhuratën
14 nëntor 2017 • 23 : 11

Aktive është në rrjetet sociale sepse për këngë të re nga ajo na ka marrë malli.

Fjala është për këngëtaren Dhurata Ahemtaj e cila në Instastory ka hedhur një fotografi shumë interesante, shkruan lajmi.net

Në këtë imazh, ajo shihet me flokë të shprishura, duke u fotografuar kështu pas dushit.

Po ashtu, vërehet se Dhurata në këtë foto është pa grim, duke treguar se sa e bukur dhe natyrale është në një gjendje të tillë.

Image

 

© zëri.info