Showbiz

Kemali dhe gruaja e tij e çmendin publikun, gjithë vëmendja te fustan i saj

Kemali dhe gruaja e tij e çmendin publikun, gjithë vëmendja te fustan i saj
14 nëntor 2017 • 22 : 20

Burak dhe Fahriye janë dy emrat më të përmendur në mediat turke.

Ata qysh nga martesa e tyre janë gjithmonë prezent në publikun turk dhe jo vetëm, përcjell ORAinfo.

Ata së fundi janë paraqitur së bashku para mediave dhe publikut.

Pamja e një çifti ideal ishte ajo që ‘çmendi’ publikun.

Mirëpo, vëmendja e mediave ishte e fokusuar e tëra në fustanin e Fahriyes.

Image

 

© zëri.info