Showbiz

Ju kujtohet ‘Mariza’? – Ja si duket tani

Ju kujtohet ‘Mariza’? – Ja si duket tani
14 nëntor 2017 • 20 : 14

Ka qenë njëra ndër personazhet më problematic dhe më e pëlqyra nga seriali ‘Rebel De Way’.

Camila Bordonaba e njohur nga seriali si ‘Mariza’ bënte për vete publikun me sjelljet e saj të pa matura por brenda saj flinte një vajzë shumë e dashur, shkruan lajmi.net

Ajo sot është në moshën 33-vjeçare dhe nuk ka ndryshuar shumë.

Këtë mund ta shihni në fotografitë që ju sjellim në vazhdim.

Image

Image

 

© zëri.info