Showbiz

Kushtrimi e Learta largohen nga Kosova, ky është vendi ku kanë shkuar (FOTO)

Kushtrimi e Learta largohen nga Kosova, ky është vendi ku kanë shkuar (FOTO)
14 nëntor 2017 • 11 : 49

Learta Jakupi është njëra ndër nuset më të komentuara në showbizin shqiptar.

Që kur është bërë pjesë e familjes së këngëtares së njohur Shyhrete Behluli, Learta gjithmonë ka qenë në fokus të medieve dhe publikut, transmeton Gazeta Express.

Këto ditë Learta së bashku me bashkëshortin e saj Kushtrimin ia kanë mësyrë Turqisë. Këtë e kanë bërë të ditur vetë çifti simpatik përmes disa imazheve që kanë publikuar në rrjetet sociale.

Për disa ditë çifti i njohur kanë vendosur të relaksohen duke lënë për pak anash të gjitha angazhimet.

Image
Image

© zëri.info