Showbiz

Big Mama çdo ditë e më në formë, kaq të ëmbël nuk e keni parë asnjëherë

Big Mama çdo ditë e më në formë, kaq të ëmbël nuk e keni parë asnjëherë
20 tetor 2017 • 15 : 49

Muaj më parë ajo është operuar për të humbur peshë dhe ia ka arritur qëllimit.

Ajo ka humbur shumë kilogramë dhe trupi i saj ka marrë formën e dëshiruar.

Çdo ditë që ajo publikon foto duket sikur bie dhe më shumë në peshë.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet me motrënj, e që format e saj janë për tu pasur zili./Sovrani

Image

© zëri.info