Showbiz

Jo si bashkëmoshatarët e saj- Por, kështu feston ditëlindjen Enca

Jo si bashkëmoshatarët e saj- Por, kështu feston ditëlindjen Enca
20 tetor 2017 • 12 : 48

Enca, është ndër këngëtaret më aktive dhe më të dashura për publikun, transmeton ORAinfo.

Ajo madje cilësohet edhe si mbretëresha e Instagramit, për shkakë të numrit të madh të ndjekësve që ka.

Ajo festoi ditëlindjen e 22-të, dhe nga festa bëri postime të shumta në Instagram.

Në postimet në fjalë Enca shihet me një pamje mjaftë provokative, duke ekspozuar kështu gjoksin me rrobat që ka veshur…

Image
Image
Image

© zëri.info