Showbiz

Kaq elegante nuk e keni parë asnjëherë ‘Xhbanen’

Kaq elegante nuk e keni parë asnjëherë ‘Xhbanen’
20 tetor 2017 • 12 : 07

Ajo u bë e njohur për rolin e saj si “Xhbanja” në serialin komik “O sa mirë”, shkruan Sovrani.info

Bëhet fjalë për Arjola Demirin e cila jashtë serialit është një femër tejet e bukur dhe me linja perfekte.

Në Instagram ajo është shumë aktive, ku publikon foto dhe video të ndryshme gjatë jetës së përditshme.

E në foton e fundit ajo shfaqet e kuruar deri në detaj e që po duket mjaft bukur e tejet elegante.

© zëri.info