Showbiz

Afrona shumë e ‘nxehtë’ nga Indonezia

Afrona shumë e ‘nxehtë’ nga Indonezia
20 tetor 2017 • 11 : 32


Modelja e njohur shqiptare Afrona Dika po vazhdon pushimet me të dashurin e saj Blero Muharremi.

Dyshja janë në Indonezia dhe qe nga atje, ata po publikojnë fotografi të ndryshme, duke ndarë me fansat momentet që po kalojnë bashkë, shkruan lajmi.net

Ka qenë Afrona ajo e cila sot në Instagram ka ‘goditur’ me një fotografi shumë të ‘nxehtë’.

Modelja pozoi vetëm me bikine, duke treguar se sa në formë dhe sa seksi duket!/Lajmi.net/
 

 

Natureë

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

 

 

© zëri.info