Showbiz

Arta flet për herë të parë për ndarjen nga Bruno, befason me atë që thotë

Arta flet për herë të parë për ndarjen nga Bruno, befason me atë që thotë
20 tetor 2017 • 09 : 33

Mysafire në dasmën e Labit dhe Qëndresës ishte edhe aktorja Arta Nitaj.

Ajo si të gjithë të tjerët tregoi përshtypjet e para të dasmës dhe dha një urim për çiftin, shkruan lajmi.net

Por Arta nuk mbeti pa u pyetur edhe për ndarjen e saj nga Bruno për çka foli për herë të parë para kamerës së emisionit ‘Mirage’.

Lidhja e tyre u komentua mjaft shumë mirëpo nuk zgjati shumë e si kujtim i bukur u mbeti klipi ‘A më do’ ku protagoniste kryesore ishte ajo.

Në videon në vazhdim mund ta kuptoni përgjigjen e saj nga minuta e 14:40.

© zëri.info