Showbiz

Gruaja e Ermal Fejzullahut ‘godet’ me këtë fotografi, kurrë se keni parë kështu

Gruaja e Ermal Fejzullahut ‘godet’ me këtë fotografi, kurrë se keni parë kështu
19 tetor 2017 • 17 : 53

Bashkëshortja e Ermal Fejzullahut ka shije për veshje!

Ariana Fejzullahu jo rrallë herë publikon fotografi nga më të ndryshmet, derisa gjithnjë shfaqet e ëmbël dhe me shumë stil- shkruan Indeksnline.

Ajo ka publikuar dy fotografi të ndryshme, ku padyshim ka magjepsë me dukjen e saj!

Image
Image

© zëri.info