Showbiz

Arta Bajrami humb përsonin më të dashur në jetë!

Arta Bajrami humb përsonin më të dashur në jetë!
19 tetor 2017 • 15 : 02

Ajo sot ka përjetuar një humbje të rëndë.

Babai i këngëtares së njohur kosovare ka ndërruar jetë dhe këtë e bëri të ditur vëllai i saj, Don Arbas nëpërmjet një postimi në Instastory.

“Të Allahut jemi dhe te ai do të kthehemi. I njoftojë të gjithë se babai im Zejnullah Bajrami sot ka ndërruar jetë.Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër”, ishin fjalët e përcjellura me dhimbje me të cilat ai njoftoi të gjithë për këtë humbje.

Image

© zëri.info