Showbiz

Labi flet për shpenzimet e dasmës madhështore

Labi flet për shpenzimet e dasmës madhështore
19 tetor 2017 • 12 : 40

Dasma e madhe e moderatorit Labinot Gashi mbetet akoma e shumë komentuar ani pse kanë kaluar disa ditë prej kur është mbajtur.

15 tetori ishte date e veçantë për çiftin pasi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë dhe ishte njëherish ditëlindja e Labit, shkruan lajmi.net

Por akoma ma madhështore ishte nata e nesërme saktëssiht data 16 tetor kun ë qytetin e bukur të Prizrenit u mblodhën rreth 700 të ftuar për ta festuar martesën e Labit dhe Qëndresës.

Moderatori ka folur për shpenzimet e kësaj dasme madhështore.

© zëri.info