Showbiz

Vdes në moshën 39 vjeçare ish-Missi

Vdes në moshën 39 vjeçare ish-Missi
12 tetor 2017 • 14 : 39

Melanie Hughes, ish missi dhe aktorja e disa serialeve ka vdekur pa pritur të dielen e kaluar në moshën 39 vjeçare. 

Ajo ishtë nënë dhe bashkëshorte e përkushtuar, e cila u kujdesë për të gjithë, kështu e përshkruajnë atë familjarët, transmeton Indeksonline.

“Mel ishte shumë e ëmbël dhe e kujdesshme, kishte kohë për të gjithë” thanë ata.

Ajo dhe bashkëshorti i saj kishin një djalë tre vjeçar, Kadën dhe Melanie ishte njerka e një vajze 16 vjeçare me emrin Taylor.

Image
Image
Image

© zëri.info