Showbiz

Ja çfarë surprize iu bë Driton Çaushit për ditëlindje

Ja çfarë surprize iu bë Driton Çaushit për ditëlindje
12 tetor 2017 • 13 : 01

Kandidati për kryetar të komunës së Gjakovës nga radhët e Lëvizjes “Vetëvendosje”, Driton Çaushi, dje ka festuar ditëlindjen, raporton “Zeri.info”.

Mirëpo, ajo që e bëri edhe më madhështore ditëlindjen e tij ishte surpriza që i kishin përgatitur anëtarët e “Vetëvendosjes” në Gjakovë.

Fillimisht, Çaushi thotë se kishe marrë lajmin që ka një mbledhje urgjente të partisë mirëpo, kur ai arriti në zyret e “Vetëvendosjes”, e kuptoi se ai “ishte mashtruar”, raporton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikojeni videon dhe reagimin e Çaushit:

© zëri.info