Showbiz

E papritur: Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha

E papritur: Afrona i komenton Teutës në Instagram, ja çka i tha
12 tetor 2017 • 09 : 45

Ndjekja e tyre mes vete në Instagram bëri bujë të madhe.

Por, sonte, një tjetër gjë ka ndodhur mes raportit të Teuta Krasniqit dhe Afrona Dikës, shkruan lajmi.net

Teuta në Instagram ka hedhur një fotografi të Tarës dhe Kaias, përmes së cilës uroi për Ditën Ndërkombëtare të Vajzave.

E këtë foto e komentoi Afrona.

E dashura e Bleros i la dy emoji në formë zemre, duke e shprehur kështu dashurinë që ka për vajzat e Teutës.

Image

 

© zëri.info