Showbiz

Festë në familjen e kryeministrit Haradinaj

Festë në familjen e kryeministrit Haradinaj
12 tetor 2017 • 09 : 30

Familja e kryeministrit Ramush Haradinaj sot ka festë, shkruan “Zeri.info”.

Bashkëshortja e Haradinajt, Anita, sot feston ditëlindjen e saj të 37-të.

E se çfarë dhurate do t’i bëjë kryeministri bashkëshortes së tij, kjo mbetet të shihet gjatë ditës së sotme, transmeton “Zeri.info”.

Por, padyshim se kjo do të jetë një ditë e bukur si për kryeministrin Haradinaj ashtu edhe për bashkëshorten e tij, Anitën.

Kujtojmë, se Anita dhe kryeministri Haradinaj kanë tre fëmijë, dy djem dhe një vajzë. /ZËRI/

© zëri.info