Showbiz

Rita Ora provokon meshkujt me këtë pozë të nxehtë - (Foto)

Rita Ora provokon meshkujt me këtë pozë të nxehtë - (Foto)
14 shtator 2017 • 11 : 56

Rita Ora ka magjepsur të gjithë me pamjen e saj të re, por meshkujt të cilët e përcjellin në rrjetet sociale, janë mrekulluar me këtë pozë tejet seksi, transmeton Zeri.info.

Image

Këngëtarja e famshme nga Prishtina, e ka ndryshuar foton e profilit në Instagram, duke na ofruar një pamje vërtetë provokuese. Edhe pse njihet për veshjet e ngushta, të tejdukshme dhe provokuese, ajo këtë herë ishte përcaktuar për një këmishë të gjerë, por edhe në këtë mënyrë ajo dukej vërtetë seksi.

Ajo ka hapur pjesën tek dekolteja dhe me këtë rast për pak sa nuk ka zbuluar gjinjtë e saj të bukur./ZERI

 

© zëri.info