Showbiz

E keni parë si 'sulltaneshë', por jo edhe duke vallëzuar në mënyrë kaq provokative (Video)

E keni parë si 'sulltaneshë', por jo edhe duke vallëzuar në mënyrë kaq provokative (Video)
14 shtator 2017 • 11 : 03

Aktorja turke, Meryem Uzerli e njohur te ne si Hyrremi është shumë aktive në rrjetet sociale me publikimin e fotove dhe videove nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, në Instagram ajo ka sjell një video ku shihet duke e bërë një vallëzim mjaft provokues pranë një mashkulli.

Të shumta kanë qenë komentet që ajo ka pranuar nga fansat e saj.

 

#halukbilginer ❤️😍❤️😇💃💃💃💃📸📸📸

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

 

© zëri.info