Showbiz

Nuk ndalon! Luana përsëri e nxjerrë gjoksin bombastik (Foto)

Nuk ndalon! Luana përsëri e nxjerrë gjoksin bombastik (Foto)
13 shtator 2017 • 19 : 14

Gjoksi, duket se është arma e saj më e fortë për të tërhequr vëmendjen.

E sa herë i vije rasti, prezantuesja dhe këngëtarja Luana Vjollca e ekspozon atë, në masë të madhe, shkruan lajmi.net

Ajo mbrëmë në Instagram ka hedhur një foto nga dasma e motrës së saj, ku shihet me gjoks pothuajse jashtë.

E një foto të ngjashme ajo e ka hedhur edhe sot… Luana dukej bombastike dhe tejet seksi! Këtë foto nuk duhet humbur pa e parë.

 

💜

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

© zëri.info