Showbiz

Çfarë po ndodh me gjoksin e 'Xhesikës'? (Foto)

Çfarë po ndodh me gjoksin e 'Xhesikës'? (Foto)
13 shtator 2017 • 16 : 58

Aktorja Arta Nitaj ishte bërë e njohur që nga paraqitja e saj në serialin komik “O sa mirë”.

E njohur për rolin e saj si “Xhesika”, Arta arriti të bëjë për vete shumë fansa transmeton Gazeta Express.

Përvec kësaj Arta është përfolur shumë për bukurinë dhe linjat seksi.

Në sezonin e verës Arta ka publikuar imazhe tejet seksi. E një imazh të tillë ajo ka postuar edhe pak më parë në profilin e saj në Instastory ku ajo që bie në sy është gjoksi i saj i cili duket tejet bombastik. Image

Por ja si duket në disa fotografi të mëparshme gjoksi i saj.

Image
Image
Image

 

© zëri.info