Showbiz

Nuk e dinit, por Getoari ka lidhje gjaku me deputetin e njohur

Nuk e dinit, por Getoari ka lidhje gjaku me deputetin e njohur
12 shtator 2017 • 18 : 29

Dy persoana nga fusha të ndryshme por të dy shumë të suksesshëm dhe të dashur për publikun.

Mund të mos besoni dhe të ju duket paksa e çuditshme por deputeti i njohur Korab Sejdiu dhe reperi Getoar Selimi janë shumë të afërt mes vete, djem të tezës shkruan lajmi.net

Burime të afërta të lajmi.net tregojnë se as Korabi me familjen e tij nuk kanë munguar mbrëmë në dasmën e Getit, ndërsa atmosfera ishte e mrekullueshme ku nga atje lajmi.net ju ka mbajtur të informuar vazhdimisht me pamje ekskluzive.

Image
Image
Image
Image

 

© zëri.info