Franēeska Jaēe fejohet me djalin e biznesmenit? Ja detaji qė po i bėn tė gjithė tė dyshojnė

Franēeska Jaēe fejohet me djalin e biznesmenit? Ja detaji qė po i bėn tė gjithė tė dyshojnė

SHPËRNDARJE

13 Gusht 2017 • 18:30 •

Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe aktualisht është në një lidhje me djalin e biznesmenit Ram Geci, Andi Gecin.Image

Aktualisht ajo ndodhet në Mykonos, por një postim  i saj ka tërhequr vëmendjen.

Jaçe ka publikuar një Instastorie në të cilën shfaqet me një unazë mjaft të kushtueshme në gishtin e katërt të dorës së majtë. Të jetë fejuar modelja, apo  të jetë vetëm një shaka e saj?

Image
Image