Showbiz

Kim zbulon diçka që kurrë nuk e keni ditur!

Kim zbulon diçka që kurrë nuk e keni ditur!
13 gusht 2017 • 17 : 10

Kim Kardashian dhe Nicole Richie kanë qenë mike të mira që prej fëmijërisë, dhe tani Kim ka zbuluar diçka që askush nuk e ka ditur. 

Në një postim të ri në faqen e saj, 36-vjeçarja tregoi se si ajo ishte e interesuar në bukuri që prej se ishte e vogël.

Ajo rezulton, se interesi daton qysh në moshën 11 vjeçare, kur ajo dhe Nicole kishin vjedhur një buzëkuq nga një farmaci!

“Kur Nicole Richie dhe unë ishim rreth 11 vjeç, shkuam në një farmaci në Malibu dhe morëm buzëkuq. Menduam se ishim kaq keq! Unë nuk mund të kujtoj emrin e ngjyrës, por ishte një ngjyrë kafe nga Revlon. Unë nuk isha shumë e rritur, kështu që kjo ishte aq rebeluese sa unë”, shkroi ajo në post.Image

© zëri.info