Showbiz

Luana Vjollca më seksi se kurrë shikoni çfarë ka publikuar (VIDEO)

Luana Vjollca më seksi se kurrë shikoni çfarë ka publikuar (VIDEO)
11 gusht 2017 • 16 : 06

Kohët e fundit moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video duke bërë bërë not dhe duke ekspozuar në këtë mënyrë linjat e saj.

Këtë herë ajo shfaqet në një video të publikuar në Instagram, ku duket më në formë se kurrë e veshur me një bikini ku duket më seksi se kurrë.

 

This is where I belong. ⚓️🌊

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on

© zëri.info