Luana Vjollca mė seksi se kurrė shikoni ēfarė ka publikuar (VIDEO)

Luana Vjollca mė seksi se kurrė shikoni ēfarė ka publikuar (VIDEO)

SHPËRNDARJE

11 Gusht 2017 • 16:06 •

Kohët e fundit moderatorja Luana Vjollca ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video duke bërë bërë not dhe duke ekspozuar në këtë mënyrë linjat e saj.

Këtë herë ajo shfaqet në një video të publikuar në Instagram, ku duket më në formë se kurrë e veshur me një bikini ku duket më seksi se kurrë.

 

This is where I belong. ⚓️🌊

A post shared by Luana Vjollca (@luanavjollca) on