Showbiz

Zbulohen ftesat e dasmës dhe data e martesës së Besit dhe Xhensilës! (Foto)

Zbulohen ftesat e dasmës dhe data e martesës së Besit dhe Xhensilës! (Foto)
11 gusht 2017 • 14 : 05

Dasma e aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj është më afër nga çfarë mendohej.

 Ata do të lidhen në martesë në 1 shtator të këtij dhe kjo e tregon ftesa e tyre e dasmës. Mjaft klasike dhe me shkronja të arta ku janë gdhendur edhe inicialet e tyre duket edhe data e martesës.

Image

 

© zëri.info