Showbiz

Rihanna, një bullafiqe seksi pa grim (Foto)

Rihanna, një bullafiqe seksi pa grim (Foto)
11 gusht 2017 • 09 : 48

Pa grim nën çadër! Rihanna është dukur mirë në një këmishë të gjatë derisa ka qenë e shoqëruar me shokun e saj më të ngushtë në funeralin e gjyshit

Por stili i saj dhe mënyra si ka qenë aty ka bërë që ajo të tërheq vëmendjen.

Ajo është duke vazhduar me stilin e saj unik pavarësisht se është në zi dhe po qëndron në vendlindjen e saj Barbados.

Por, ajo që vihet në pyetje te Rihanna është se kohëve të fundit ajo ka shtuar peshë dhe trupi i saj duket tërësisht ndryshe nga ai më përpara. 

Image
Image
Image
Image

 

© zëri.info