Nora Istrefi me projekt tė ri muzikor, ėshtė bashkėpunim (Video)

Nora Istrefi me projekt tė ri muzikor, ėshtė bashkėpunim (Video)

SHPËRNDARJE

17 Korrik 2017 • 20:00 •

Interpretuesja e shumë hiteve, Nora Istrefi nesër do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor.

Istrefi kësaj radhe vjen me një bashkëpunim, porse me kë nuk e ka zbuluar duke e lënë befasi për fansat e saj.

Kënga në fjalë padyshim që pritet të shëndërrohet në hit brenda pak ditëve.

Edhe kësaj radhe, Nora duket më në formë se kurrë dhe tejet seksi.

Mbahuni … të gjitha do t’i mësoni nesër në orën 20.00 . 

 

 

Coming soon Ft.......😉

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on