Ja ēfarė poza seksi ka marrė Marina pėrpara Getit (Foto)

Ja ēfarė poza seksi ka marrė Marina pėrpara Getit (Foto)

SHPËRNDARJE

17 Korrik 2017 • 19:58 •

Prezantuesja seksi, Marina Vjollca dhe i dashuri i saj Getoar Selimi po shijojnë pushimet nga një vend në tjetrin.

Aktualisht dyshja gjenden në Itali dhe nga atje po i mbajnë fansat afër vetes nëpërmjet fotografive, shkruan lajmi.net

Së fundmi ishte Marina ajo e cila publikoi një set fotografik të cilin si duket ia ka realizuar i dashuri i saj, Geti.

Bjondina seksi duket e mahnitshme në të kuqe ndërsa ka marrë vëmendjen e publikut dhe të mediat.

Image

Image

Image