Showbiz

Ndërron jetë këngëtari kosovar (Foto)

Ndërron jetë këngëtari kosovar (Foto)
17 korrik 2017 • 19 : 29

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen, shkruan Indeksonline.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.

Image

© zëri.info