Ndėrron jetė kėngėtari kosovar (Foto)

Ndėrron jetė kėngėtari kosovar (Foto)

SHPËRNDARJE

17 Korrik 2017 • 19:29 •

Këngëtari i njohur i muzikës popullore/argëtuese, Mentor Ejupi ka ndërruar jetë gjatë ditës së sotme.

Shkaqet e vdekjes së Ejupit ende nuk dihen, shkruan Indeksonline.

Ejupi tash e sa vite jetonte në Gjermani, dhe ishte tejet aktiv në mbrëmje dhe ahengje të ndryshme familjare.

Image