Showbiz

Stresi habit të gjithë me këto fjalë (Foto)

Stresi habit të gjithë me këto fjalë (Foto)
16 korrik 2017 • 22 : 54

Stresi është ndër personat e shpeshtë që publikon thënie nga më të ndryshmet në rrjete sociale.

Së fundmi ai ka befasuar edhe fansat e tij me një status emocional. 

Në këtë mbishkrim ai ka folur për dashurinë, sfidat dhe besimin ndaj mediave.

Mesa duket ky postim ka një dedikim të veçantë por se për kë bëhet fjalë, nuk e dimë.

Image

© zëri.info