Showbiz

'Kemali' ndër vite, ja ndryshimet që ka pësuar (Foto)

'Kemali' ndër vite, ja ndryshimet që ka pësuar (Foto)
16 korrik 2017 • 21 : 26
Kemail është një prej aktorëve më të pëlqyer të showbizit turk, me emrin e vertet Burak Ozcivit.

Pa dyshim ai është njeriu më i kërkuar në skenën e artistëve turk dhe i cilësuar si artisti me i pamshëm, shkruanInfolajm.

Por se si dukej në moshë të re Burak Özçivit i njohur me emrin Kemail në serialin “Kara sevda”, gazeta Infolajm ka sjellur disa nga foto e tij, ku shihet mjaft elegant dhe sharmant në stilin e tij.

Image

Image

Image

Image

Image

 

© zëri.info