Ja me cilin kėngėtar shqiptar ėshtė nė lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirė’

Ja me cilin kėngėtar shqiptar ėshtė nė lidhje ‘Xhesika’ e ‘O sa mirė’

SHPËRNDARJE

15 Korrik 2017 • 22:48 •

Muaj më parë u fol për një lidhje mes Arta Nitaj dhe Endrit Thaçit.

E ndërsa tani, sipas ‘Prive’ ajo është në lidhje me këngëtarin Bruno, i njohur për duetin ‘Love Me’ me Elvana Gjatën.

Sipas burimeve të emisionit, ata kanë disa muaj që janë në lidhje.

Se a është kjo gjë e vërtetë, presim të shohim.