Showbiz

Meda e Gold AG sjellin hitin e verës (VIDEO)

Meda e Gold AG sjellin hitin e verës (VIDEO)
15 korrik 2017 • 18 : 45
Dyshja e njohur e skenës muzikore kanë kohë që kanë paralajmëruar këngën e tyre.

Meda dhe Gold AG sapo kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët, shkruan “Zeri.info”.

“Inat”, është kënga që ka sjell dyshja në fjalë.

Ndonëse të dy me zhanre të ndryshme mirëpo, kjo këngë është aq ritmike sa që shihet se do të jetë një prej hiteve të kësaj vere, shkruan “Zeri.info”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vetë Gold AG ndërkaq për orkestrimin është përkujdesur Chipsi e Wirusi.

Ndërkohë që ky video-klip është gjiruar në Ulqin dhe atë e ka realizuar “Imagine Films”. /ZËRI/

 

© zëri.info