Showbiz

Publikohen fotot nga klipi i ri i Ritës (Foto)

Publikohen fotot nga klipi i ri i Ritës (Foto)
19 qershor 2017 • 17 : 11

Këngëtarja e njohur shqiptare Rita Ora pak javë më parë ka publikuar projektin e saj të fundit “Your Song”, të cilën e publikoi vetëm në versionin akustik.

Ndërsa tani Rita ka vendosur që këngës t’ia bashkëngjitë edhe klipin, transmeton Gazeta Express.

Rita veçse ka filluar me xhirimet, ku në disa fotografi të publikuar ajo duket tejet bukur me stil dhe shumë seksi. 

Natyrisht që nuk i kushton vëmendje aksesorëve, Rita e zbukuron qafën e saj me një bollëk prej ari dhe një palë vathë.

Videoklipi i saj pritet të publikohet së shpejti. “Your Song” është pritur shumë mirë nga fansat e saj dhe ka arritur të marrë shumë klikime.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

 

 

© zëri.info