Marina tė lė pa fjalė nga Miami, por komenti i Luanės nuk pritej! (Foto)

Marina tė lė pa fjalė nga Miami, por komenti i Luanės nuk pritej! (Foto)

SHPËRNDARJE

18 Qershor 2017 • 17:54 •

Nuk është hera e parë që moderatorja Marina Vjollca zgjedh vende mjaft të bukura për të kaluar pushimet e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar një foto mbresëlënëse nga pushimet e saj në Miami.

Ajo shfaqet rrezëllitëse, ndërkohë që na tregon pamjen magjepse me të cilën është zgjuar.

LEXO EDHE: Ja ku po i kalojnë pushimet Geti dhe Marina (FOTO)

Por ajo nuk pritej është komenti i motrës së saj Luanës e cila ka shkruar: “Kopjace”, pasi edhe ajo ka publikuar në Instagram disa foto duke u relaksuar buzë një pishine./Gazeta Express/

Image