Endrit Thaēi ka sonte ka mbrėmjen e maturės (Foto)

Endrit Thaēi ka sonte ka mbrėmjen e maturės (Foto)

SHPËRNDARJE

18 Maj 2017 • 20:14 •

 

Djali i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi ka sonte mbrëmjen e maturës.

Ai është veshur me shumë stil dhe në këtë natë të veçantë.

Në këtë fotografi të siguruar nga mgazina.al, Endriti duket shumë elegant në kostume dhe një kravatë në formë fluture.

Image